Sen

Idę niedługo spać. Zawsze programuję sobie głowę pytaniem dotyczącym jakiejś kwestii X w moim życiu i proszę o sen który mi pokaże rozwiązanie. 
Wówczas zawsze śnię jakąś historię. I ponieważ robię to od lat przestałem patrzeć na te metafory jako „dziwne”, choć większość z nich po przebudzeniu nie ma typowej, logicznej struktury. Ale każdy z nich jest wartościowy. Co ten sen chce mi powiedzieć na temat X kwestii? i przede wszystkim: Czego bym nie był świadomy gdybym nie miał tego snu? są moimi podstawowymi pytaniami. 
Koszmary czy nieprzyjemne sny śnię tylko wtedy, gdy zasnę w negatywnych emocjach, np. po pokłóceniu się z żoną. Wtedy nawet nie sprawdzam ich znaczenia bo wiem, że przeżywałem negatywną energię. 
Sny są dla mnie komunikacją z podświadomością, z wyższą i pełniejszą inteligencją jaką każdy z nas posiada. Każdy z nas ma do niej dostęp, a w snach jest najłatwiej, bo wewnętrzny sceptyk jest uśpiony. 
Zapiszcie swój sen na kartce jaką położycie obok łóżka, najlepiej zaraz po przebudzeniu gdy jeszcze pamiętacie. I opiszcie go tutaj. Gdy będziemy sobie opisywać te sny, nie interpretujcie co one „na pewno” oznaczają ale intuicyjnie idźcie za tym, co one w was poruszają tak jakbyście sami je śnili. Zacznijcie frazą: ja w moim śnie… i opiszcie sen czyjś jako swój własny. Miłych snów więc i do zobaczenia po drugiej stronie lustra!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *