O mnie

Wszyscy mamy marzenia, wyobrażenia, pomysły na swoją przyszłość. Ambitnie realizujemy siebie, dążymy do wyznaczanych celów. W tej drodze nigdy nie jesteśmy sami – szukamy wsparcia, wskazówek, inspiracji. Wiemy, że nie wystarczy wiedzieć co chcemy osiągnąć. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie „jak to zrobić”?

Moja wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie mają w tym pomóc. Zarówno ja, jak i zespół fantastycznych ludzi z którymi pracuje oferujemy profesjonalne wsparcie w ramach coachingu i szkoleń związanych z psychologią osiągnięć.

Przeczytaj opinie zadowolonych klientów.

Ten blog pozwoli Ci dowiedzieć się więcej o mojej pracy, doświadczeniach, pasjach. Zapraszam serdecznie,
Mateusz Grzesiak

2 opinii

  1. Wielki SZACUNEK dla Mateusza za jego dążenie do celu, za wiedzę i umiejętności, jakie posiada, za to, że przetarł szlaki i udowodnił wszystkim, że POLAK TEŻ POTRAFI oraz za to, że w sposób bardzo efektywny motywuje i pcha nas do przodu, abyśmy i my wydobywali nasze potencjały i szli dalej

    Odpowiedz

  2. Jakże wspaniale, że trafiłam na Mateusza ! Polaka! Prawdziwie jestem bardzo dumna. Mieszkam za granicą mnóstwo lat, zauważam od lat jak inne mają podejście od mojego wyuczonego w Polsce. Bardzo cierpiała przez wiele lat. Dzieki Bozej Opatrzności trafiłam na wyjątkowych ludzi. Przypatrywalam się i wyciagalam wnioski A jednocześnie dużo czytałam i sluchalam, bo chciałam coś zmienić. Dowiedziałam się, że muszę zacząć od siebie… jaka to ulga! Krok po kroku uczę się, nabieram odwagi i sił – będę przenosić góry. Teraz jestem na treningu i przenoszę pagórki 🙂

    Mateusz, przyjeżdżam regularnie do Polski i rozpiera mnie duma jak Polacy i Polska się zmienia ! Wspaniale, że są tacy jak Ty. Uczymy się wzajemnie, wzrastajmy , umacniajmy.
    Życzę wszelkiego dobra !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *