Cały Ty

Znajdź to, co powoduje że żyjesz. Coś, w czym zaskakujesz siebie swoimi możliwościami, w czym jesteś mądrzejszy niż sądziłeś. Na podstawie tego stwórz produkt bądź usługę, która rozwiąże jakiś globalny problem i zacznij go dawać światu. Skoncentruj wszystko co masz na tym celu i zacznij działać. Gdy się przewrócisz, to się podnoś. Gdy będzie Cię boleć, idź do kogoś kto Ci powie że masz iść dalej i że sobie poradzisz. W ogóle nie zajmuj się tymi co Cię krytykują, mówią że nie dasz rady, nie trać czasu na czyjeś ograniczenia. Ty ich nie masz, bo wierzysz w to co masz do zrobienia. Jeśli masz 30 lat, zostało Ci już tylko mniej więcej 21.000 dni życia. Jeśli dziś nie zrobisz czegoś w kierunku bycia większym, silniejszym, mądrzejszym, czegoś co przybliży Cię do bycia prawdziwym sobą, do Twego celu, to stracisz ten dzień i on nigdy nie wróci.
Jesteś lepszy niż to co sobie mówisz. Stać Cię na więcej niż osiągnąłeś do tej pory. Jesteś ważny dla świata, masz misję do zrobienia, masz zadanie do wykonania. Nie siedź dziś bezczynnie, zrób kolejny krok, zbuduj następny most, przybliż się do tego co chcesz i wiesz że musisz i możesz osiągnąć. Ten dzień, ten moment, zaczynasz!

Ja też. Ten post jest po to bym zbliżył się bardziej do tego co mnie napędza od urodzenia. I jestem bliżej!!! Teraz Ty. Co dziś zrobisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *