Nie jesteś sam

1381640_526756784061139_1777871376_nDo sukcesu nie dochodzi się samemu. Nie musisz wszystkiego sam robić! Ktoś inny dochodził kilkanaście lat do swojej wiedzy i może Ci ją przekazać tak byś nie popełniał błędów, tylko miał od razu efekty. Jest masa wyjątkowych ludzi jakich zawdzięczam to że pnę się do góry. To są prawdziwi mistrzowie!! Oddaję się ich słowom i uwielbiam być prowadzony. To jest tak proste – wystarczy ich słuchać i robić to co mówią. Kiedyś, gdy byłem młody i głupi to miałem swoje opinie mimo braku wiedzy; dziś wiem, że jak się na czymś nie znam, należy się zamknąć i po prostu chłonąć wiedzę tych co umieją.
Za kluczowy element sukcesu uważam otaczanie się mądrzejszymi od siebie. Ludźmi, jacy osiągnęli o niebo więcej w tym, co ja chcę osiągnąć. Najlepiej wielokrotnie więcej. Gdy chcę zrobić ciało, idę do kogoś kto wygląda jak „młody bóg”. Jak chcę zarobić miliony, idę do kogoś kto ma ich kilkaset. Ci ludzie wiedzą, jak.
Tak samo ważne jest żegnanie się z ludźmi przy których już urosnąć nie można; czasem przychodzi ono trudniej niż zapraszanie nowych! Ci ludzie z różnych względów już nie służą naszemu rozwojowi i przy nich nie jesteśmy w stanie osiągnąć pełni potencjału. Tak jak i oni przy nas. Wówczas trzeba się rozstać i znaleźć kogoś, kto pomoże nam wejść na wyższą półkę: intelektualnie, emocjonalnie, finansowo, duchowo, itd.

Poświęcam ten post mojemu mentorowi i człowiekowi dzięki któremu rosnę – dosłownie i w przenośni. To mój trener fitnessu Dariusz Brzeziński z Fitandeat. Dzięki niemu dokonałem ogromnego postępu i zbudowałem ciało z jakiego jestem dumny. Zobaczcie sami – od czego zaczynałem w czerwcu i co osiągnąłem w ciągu 3 miesięcy:

– 7 cm mniej w talii
– 5 kg mniej tłuszczu
– 12.5 > 8.1 % mniej tkanki tłuszczowej
– 107.5 > 112.5 więcej cm klatka piersiowa

A tę jakość zdjęcia (z prawej strony kolażu) zawdzięczam Arek Wiedeński Fotografia – polecam Wam z całego serca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *