15800270_1340425232694286_8321253861867352913_o

Dzień dobry 2017!

Drogi Roku 2017, witam Cię serdecznie! Jest mi bardzo miło, że już jesteś, nie mogłem się Ciebie doczekać! Ty i ja będziemy ze sobą bardzo blisko współpracować, a nasza relacja pomoże obojgu stronom! Piszę ten list do Ciebie byś wiedział, czego możesz oczekiwać ode mnie i dlaczego to jest ważne, a także o co proszę Cię ja. Zaczynamy!

Zobowiązuję się dać Ci w nadchodzącym czasie wielu zadowolonych ludzi. Będą szczęśliwsi w wyniku podniesienia własnej skuteczności na polach relacji, samorealizacji i pracy, a to się na pewno stanie, bo planuję im dostarczyć co najmniej dwie nowe książki, kolejne szkolenia online i na żywo, konferencje i materiały dostępne w internecie. Wiesz doskonale, że jak ludzie będą szczęśliwi, to nazwą Cię udanym rokiem!

Obiecuję też, że ze względu na pracę naukową, eksplorowanie filozofii i socjologii będę propagował idee świadomego życia i uczył ludzi skutecznych narzędzi. Dzięki temu staną się bardziej odpowiedzialni za swój los i nie będą mieli do Ciebie pretensji, gdy im coś nie wyjdzie, ale wyciągną wnioski z lekcji!

Na pewno możesz też liczyć na to, że poświęcę większość poranków zapasom i brazylijskiemu jiu jitsu, co spowoduje że więcej ludzi zainteresuje się sportem. Dzięki temu niektórzy schudną, inni staną się atrakcyjniejsi, iluś będzie zdrowszych i na końcu powiedzą, że byłeś wspaniałym Rokiem!

Koniecznie też rozwinę firmę, co spowoduje ulepszenie zarządzania, zwiększenie dochodów, szerszy dostęp do odbiorców i to wszystko przełoży się na rozwój społeczeństwa, które zmieniając mentalność na bardziej proaktywną i odpowiedzialną stanie się mniej narzekające i w efekcie wdzięczniejsze! Znowu Tobie, Drogi Roku 2017!

Tak więc, myślę że warto! Z mojej strony poproszę Cię o w pełni ruchomą rękę, by proces rehabilitacji się zakończył. O zrobienie postępu na macie w grapplingu, zrobienie salta, a nawet rozciągnięcie się do szpagatu. Będę zdyscyplinowanie ćwiczył! Poproszę o kilkunastu nowych świetnych pracowników ze względu na rozwój firmy i osiągnięcie finansowo dwa razy więcej niż w poprzednim roku. Jeśli nie masz nic przeciwko, daj mi też możliwość napisania doktoratu z psychologii i wyjazdu zawodowego do nowego kraju, może być coś egzotycznego! Dorzuć jeszcze takie chwile z żoną bym widział kolejne gwiazdy, radochę z zabawy ze zdrową i świetnie się rozwijającą córką, porzucenie paru niekorzystnych zachowań i koniecznie systematyczność w nauce psychologii, socjologii i filozofii. Umieść też na mojej drodze nowych mądrych i inspirujących ludzi, bym mógł rosnąć i być większą wartością dla świata.

Drogi 2017 roku, na pewno się dogadamy! Ależ ja się cieszę, że przyszedłeś!

A Ty, Drogi Czytelniku, co od siebie dasz i co chcesz, by ten rok Ci przyniósł? Życzę spełnienia wszystkich planów, a nawet więcej! Ściskam!
MG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *