Era samorozwoju

1743664_594699820600168_1021669949_nŻyjemy w czasach, w których coraz więcej z nas dostrzega, iż sami jesteśmy kowalami swojego losu i to, co dzieje się w naszym życiu nie jest efektem tylko i wyłącznie działań zewnętrznych. Obecne pokolenie zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób może wpływać na swój los. Stajemy się coraz bardziej odpowiedzialni.

Narzędzia, które kiedyś zarezerwowane były jedynie dla elitarnej grupy osób dziś, dzięki m.in. Internetowi, dostępne są dla szerokiego grona odbiorców i mogą w szybkim czasie, i w skuteczny sposób dostarczyć potrzebnych każdemu rozwiązań. Dostęp do narzędzi samorozwoju stał się nareszcie powszechny, a my jako społeczeństwo przestaliśmy patrzeć na rozwój osobisty przez pryzmat „mam problem”, a zaczęliśmy doceniać oraz myśleć w kategoriach „ja się rozwijam”, „ja ciągle się uczę”. Chcemy konkretnych rezultatów i takie otrzymujemy.

Właśnie dlatego, niezależnie od słonecznej pogody, czy trwającego weekendu, zawsze jest doskonały czas i miejsce na zdobywanie kolejnych kompetencji. A Wy, czego nowego dowiedzieliście się o sobie w ten weekend? Czego nauczyliście? O ile przybliżyliście się do Waszego celu?

Zapraszam do dyskusji!

Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *