Wierzę, że wszystko w tym perfekcyjnym świecie jest skutkiem jakiejś przyczyny

Po prostu z braku obrazu całości często nie rozumiemy, dlaczego dzieją się pewne rzeczy i nie znamy ilości zmiennych, które na nie wpływają.
Ja natomiast wychodzę z założenia że wszystko co się dzieje – dzieje się i jest po coś (często nie wiem jeszcze po co, ale wiem, że to ważne) i z czegoś także wynika.

Wykorzystaj zatem nurt zdarzeń, w których uczestniczysz w następujący sposób:

1. Użyj wyobraźni – pomyśl, co chcesz mieć w życiu. Wyraź to pragnienie ciałem, głosem, namaluj je, napisz, opowiedz o tym znajomym i rodzinie. Wszystkie powyższe techniki to metody programowania mózgu.

2. Podejmij działanie – zacznij teraz swoje myśli realizować. Pojaw się w miejscach, które sobie wyobrażałeś. Zachowuj się tak, jak ludzie z którymi chcesz przebywać i których podziwiasz. Stwórz świat z wyobraźni – naprawdę!

3. Przeżywaj efekty swych działań – dziel się nimi z innymi, ekscytuj się, wzbudzaj w sobie radość i wdzięczność

Planując ostatni rok zapisałem na kartce: pracuję z ludźmi, którzy mają największy wpływ na ten świat. I zacząłem podejmować działania idące w tym kierunku: zmieniłem profil klientów, zacząłem bywać w innych miejscach, a nade wszystko zacząłem rozwiązywać innego rodzaju problemy. Każdy segment, czy to finansowy, społeczny czy świadomości, ma swoje cechy charakterystyczne i bez odpowiedniej wagi problemów nie jesteśmy w stanie dotrzeć do ludzi, którzy nas interesują. Przykładowo, jeśli chcesz uczyć się od ludzi, którzy są na świecie najlepsi, musisz liczyć się z tym, że są to silne osobowości, które mają własne zdanie. Co jest ich problemem? Co boli najbogatszych i najsilniejszych? To, że nie mają od kogo dostawać prawdziwego feedbacku! Bo albo inni ich widzą jak guru albo ich atakują bo im zazdroszczą. Tak więc stwierdziłem, że ja im będę mówił to, co naprawdę uważam, to im rozwiążę problem braku prawdziwego feedbacku. I to był strzał w dziesiątkę!

Krótko mówiąc, realizowałem i realizuję moje wyobrażenie pt.: pracuję z ludźmi, którzy mają największy wpływ na ten świat.

Z punktu widzenia prawa przyciągania: podobne przyciąga podobne. Na jakimś głębszym poziomie, to ja powoduję sytuacje, o których myślę, których pragnę i które mam odwagę celebrować.

Ściskam Was serdecznie i życzę ogromnej ilości skutków, których jesteście przyczyną!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *