10526063_774673989269416_1205831942236424264_n

Dla wszystkich zakochanych…

Dziś jest piękny dzień, który przypomina nam o Miłości. Dlatego tym wszystkim, którzy kochają kochać, poświęcam niniejszy wpis.

Miłość jest wtedy, gdy patrzysz zaspany w lustro i mimo ciężkiej pogody, wczesnej pory i zbyt krótkiej nocy cieszysz się, że patrzysz na ukochaną dla Siebie osobę.

Miłość jest wtedy, gdy ona jest chora, a Ty szukasz dla niej lekarstw.

Miłość jest wtedy, gdy pojawia Ci się myśl o nim i wysyłasz mu od razu fajnego smsa.

Miłość jest wtedy, gdy masz dużo do zrobienia w pracy, ale przekładasz to na kolejny dzień, bo wiesz że ktoś czeka na Ciebie w domu. I chcesz, by nie czekał. Chcesz dać Siebie, bo jesteś najlepszym prezentem.

Miłość jest wtedy, gdy nie chce Ci się jeszcze spać, ale idziesz z partnerką do łóżka tylko po to, by obok Ciebie zasnęła. I powoli, cichutko wstajesz z łóżka, by jej nie obudzić.

Miłość jest wtedy, gdy masz ochotę na seks, ale widząc że druga strona nie ma, po prostu się uśmiechasz i myślisz: następnym razem.

Miłość jest wtedy, gdy patrzysz na wszystkie największe sukcesy, które osiągnąłeś przez całe swoje życie i wiesz, że są śmieszną igraszką w porównaniu do siły, jaką daje Ci poświęcenie się dla czegoś większego, niż Ty sam. A tym właśnie jest Miłość.

Miłość jest wtedy, gdy kochasz kochać.

Miłość jest wtedy, gdy myślisz, co sprawi przyjemność drugiej osobie i ją zaskakujesz niespodzianką.

Miłość jest wtedy, gdy dzwonisz do niego tylko po to, by z nim porozmawiać. I nie ma znaczenia ani o czym, ani jak długo, bo Miłość jest celem samym w sobie.

Miłość jest wtedy, gdy wiesz, że możesz zostawić wszystko dla Miłości. To daje Ci siłę i prawdziwą wolność od świata materialnego.

Miłość jest wtedy, gdy uczysz go być wszystkimi mężczyznami w jednym ciele, a ją – wszystkimi kobietami. Bo wiesz, że w jednej osobie możesz odnaleźć wszystkich innych ludzi.

Miłość jest wtedy, jak przeprosisz, gdy coś popsujesz. Nie tylko dlatego, że wiesz, że popełniłeś błąd; również dlatego, że wiesz, że zasługujesz na wybaczenie.

Miłość jest wtedy, jak potrafisz kochać nie mając nikogo do kochania, nie mając powodu do kochania ani odpowiedniej okazji do tego. Bo wiesz, że Miłością jesteś Ty. I że Miłość nie jest ani do kogoś, ani ze względu na coś, ani kiedy. Miłość jest bowiem celem samym w sobie.

Miłość jest wtedy, gdy dobrze odnosisz się do tych, z którymi kiedyś byłeś w związkach. Nadal ich kochasz, po prostu teraz nie chcesz z nimi już żyć. Rozumiesz, że można kochać ciastka, nie trzeba ich jeść.

Miłość jest wtedy, gdy piszę do Was tego posta na Facebooku. Wyobrażam sobie, że to teraz czytacie. Uśmiecham się do ekranu:-) Intencja tego, byście się dobrze czuli, mieli udany dzień, nauczyli się czegoś, troszkę zainspirowali.. Wraca do mnie. To dlatego najwięcej mają Ci, co najwięcej dają.

A ja umiem dawać dużo Miłości. Zapewne dlatego, że tak bardzo lubię ją dostawać. Powiedziałbym, że to moje ukochane sprzężenie zwrotne:-)

Pozdrawiamy Was, ja z moją żoną Ilianą, tym razem – razem.
Bo są Walentynki! Niech będą więc udane! Aaach, no i jeszcze jedno.. Miłość ma czasem brodę, a czasem jej nie ma. I gwarantuję Wam, że mimo różnej formy, w obu przypadkach jest tak samo wyjątkowa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *